Strona: Wizyta studyjna w firmie Bury Mielec / Elektronika dla branży Automotive

Wizyta studyjna w firmie Bury Mielec

2018-03-16
, red.  Bartosz Kowal

W piątek 16.03.18 odbyła się wizyta studyjna w firmie Bury Mielec. 40 studentów z kierunku elektronika i telekomunikacja miało możliwość zapoznania się ze strukturą organizacyjną firmy, posiadanymi certyfikatami jakości, stosownymi rozwiązaniami organizacyjnymi, używanymi technologiami, parkiem maszynowym, zasadami bhp, wymaganiami technicznymi, metodami produkcji i kontroli jakości. Wizyta rozpoczęła się o godzinie 9:45 powitaniem przez Pana dyrektora ds. HR Jacka Tejchmę, a zakończyła kwadrans po godzinie 15. Studenci spędzili w firmie ponad pięć godzin zegarowych zapoznając się kolejno z następującymi działami firmy Bury: rozwoju elektroniki, inżynierii jakości, inżynierii SMT, konstrukcji oprzyrządowania testującego.

Pełny tekst sprawozdania: Wizyta studyjna Mielec

stopka.jpg