Strona: Uprawnienia SEP do 1 kV / Elektronika dla branży Automotive

Uprawnienia SEP do 1 kV

2019-01-10
, red.  Bartosz Kowal

Szkolenie specjalistyczne zakończone egzaminem przed komisją zostało przeprowadzone dn. 10 stycznia 2019 r. (1 dzień szkoleniowy) dla grupy 40 studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych II stopnia, kierunek elektronika i telekomunikacja. Wszyscy studenci uzyskali stosowne uprawnienia. Szkolenie odbyło się w ośrodku szkoleniowym Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Rzeszowie w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej na ul. M. Kopernika. Organizatorem szkolenia było Stowarzyszenie Elektryków Polskich o Rzeszów.

Pełny tekst sprawozdania: Uprawnienia SEP do 1 kV

stopka.jpg